دیدار آیت الله فروغی رئیس مؤسسۀ فروغ توحید با حضرت استاد آیت الله کمیلی خراسانی

دیدار آیت الله فروغی رئیس مؤسسۀ فروغ توحید با حضرت استاد  آیت الله کمیلی خراسانیK

در ابتدای این دیدار، حضرت آیت الله کمیلیK به آیت الله فروغی خوش آمد گفتند و سپس حجت‌الاسلام سروری دربارۀ فعالیت‌های تألیفی مؤسسه توضیحاتی ارائه کردند و در ادامه نحوۀ ارائه دستورهای معرفتی و اخلاقی به شاگردان در سایت حاسب مطرح گردید.

باتوجه به اینکه نحوه ارائه این دستورات به‌ صورت تدریجی و با رعایت حفظ مرتبه شخص در سایت حاسب صورت گرفته بود، این روند مورد توجه و تقدیر آیت الله فروغی قرار گرفت و بیان نمودند: متأسفانه در بعضی محافل گاهی شنیده می‌شود که دستورهای تهذیبی بدون در نظر گرفتن میزان آمادگی شخص به وی داده می‌شود که این موضوع آسیب های غیرقابل جبرانی را به فرد وارد می‌کند.همچنین مزیت دیگری که در خصوص سایت عنوان شد رصد آنلاین انجام اعمال افراد، توسط استاد است بگونه ای که هر زمانی که فرد به هر علتی دچار رکود یا سستی در انجام اعمال شد، بتوان در اولین فرصت تذکرات یا مشاوره های لازم را به او داد.

مطلب دیگری که توسط حجت الاسلام سروری در جلسه مطرح گردید گزارشی از روند تدوین اساس‌نامه مجمع علمای اخلاق و عرفان بود. حضرت آیت الله کمیلی ضمن دعوت مجدد از آیت الله فروغی جهت شرکت در جلسات هسته مرکزی این مجمع، خواستار این شدند که ضرورت ها و اهداف این مجمع در حال حاضر جهت افرادی دیگر از علمای حوزه اخلاق و معرفت، تبیین و ترویج گردد. 

جلسه، با اقامۀ نماز جماعت ظهر و عصر پایان یافت و آیت الله فروغی، بین الصلاتین، سخنانی در شأن و مراتب معرفتی اهل بیت علیهم السلام مطالبی را  بیان کردند.

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله کمیلی خراسانی

جدیدترین مطالب

مطالب پایگاه