بازدید آیت‌ الله کمیلی از فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

دیدار آیت‌الله کمیلی خراسانی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

 

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه انوار توحید، آیت‌الله حاج شیخ محمد صالح کمیلی خراسانی «حفظه‌الله» به همراه جمعی از کارگزاران سالک موسسه، صبح جمعه مورخ دوازدهم آذرماه ۱۴۰۰ با حضور در فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با دکتر علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفتگو کرد. 

در این دیدار آیت الله کمیلی با اشاره به ترویج فرهنگ اصیل اسلامی در میان ورزشکاران، خواستار اشاعه عرفان ناب اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» در بین جوانان ورزشکار شد. 

آیت‌الله کمیلی تصریح کرد، تمامی جوانان و ورزشکاران باید در کنار ورزش خود را به سلاح علم و عمل صالح تجهیز کرده و همان‌طور که مدارج قهرمانی را در مسابقات داخلی و جهانی کسب می‌کنند در مبارزه با نفس اماره و تزکیه نفس خود بکوشند. 

این استاد اخلاق حوزه‌های علمیه افزود، امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری به وحدت همه اقشار جامعه و مردم نیازمند است و نقش بی‌بدیل ورزشکاران و قهرمانان ملی در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. 

در ادامه این دیدار دکتر علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با تشکر از حضور آیت‌الله کمیلی در خانه کشتی ایران، گزارشی از اهم فعالیت‌های فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ارایه کرد.

منتشر شده در :
خبرگزاری ایلنا
خبرگزاری دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان
نیوزین

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.