بیانیه آیت الله کمیلی خراسانی در حمایت از رهبری

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب مفتخر است که از سال‌های پیش از انقلاب، افتخار آشنایی با حکیم فرزانه الهی حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای داشته و خوشوقتم که در زمانه‌ای زندگی می‌کنم که در نتیجه رهبری داهیانه ایشان، کشور ایران در جایگاه ام‌القرای شیعیان جهان، مظهر اقتدار انسان‌های صالح الهی در جهان شده است.

شخصیت جامع الاطرف ایشان از جهات مختلف ممتاز بوده به گونه‌ای که فضل‌شان ما شهدت به الاعداست و ثابت شده برای همه انسان‌های صادق منصف است. از جمله بارزترین وجوه شخصیتی ایشان گرایشات و خصوصیات معنوی عرفانی است که برکات وجودی ایشان را به عنوان فقیهی عارف در عرصه‌های مختلف توسعه داده و از جمله موجب رونق نشر عرفان اهل‌بیتی است که از این جهت نیز اهل معرفت به وجودشان مباهات می‌نمایند.

وجود مشکلات در سرزمینی که با دشمنی آشکار و نهان استکبار جهانی و نفوذی‌های آن‌ها، طی هر مدتی کشور را با بحران‌های بزرگ سیاسی، اقتصادی و .. مواجه می‌سازد، طبیعی است و این‌ها نمی‌تواند بهانه‌ای باشد برای تخریب جایگاه رهبری و نادیده گرفتن دستاوردهای عظیم کشور در عرصه داخلی، منطقه‌ای و جهانی؛ که همه آنها نتیجه بینش الهی و هدایت و تدبیر رهبری معظم و همراهی دلسوزان نظام بوده است.

امروز ایشان ستون خیمه نظام اسلامی است و دفاع از ایشان در حکم حفظ نظام بوده و از اوجب واجبات است و خدشه به مقام منیع معظم‌له آب ریختن به آسیاب دشمن و هم صدایی با شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و صهیونیزم خونخوار است.

دعا می‌کنیم که مسئولین مملکتی در هر جایگاهی که هستند در عمل به وظایف خود مطابق قانون اساسی و براساس دینی که نسبت به امام راحل عظیم الشان و خون شهدای عزیز دارند و تعهد الهی که نسبت به مردم مستضعف، این ولی نعمتان و صاحبان حقیقی نظام و انقلاب اسلامی، توفیق خدمت خالصانه و تلاش وافر داشته و با عملکرد خوب خود موجب تقویت نظام و رهبری معظم باشند.

والسلام علی من التبع الهدی
محمدصالح کمیلی محصل خراسانی
۹ جمادی الاولی ۱۴۴۲

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.