پیام تسلیت حضرت آیت الله کمیلی در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ ابوالقاسم داوری نجف آبادی

هو الباقی

انا لله و انا الیه راجعون

پیام تسلیت حضرت آیت الله کمیلی دامت برکاته به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ ابوالقاسم داوری نجف آبادی

 ﷽ 

روح بلند آیت‌الله حاج شیخ ابوالقاسم داوری اصفهانی از اساتید گران‌قدر حضرت آیت الله کمیلی خراسانی در ایام فاطمیه به ملکوت اعلی واصل گشت.

◾️حضرت  آیت‌الله کمیلی خراسانی در ابتدای جلسه سلوکی روز دوشنبه ضمن عرض تسلیت به مناسبت عروج ملکوتی این استاد گران‌قدر حوزه علمیه فرمودند:

◾️ شیخ ابوالقاسم داوری اصفهانی یکی از اساتید حوزه علمیه نجف اشرف اینجانب بود. بنده به سفارش یکی از مراجع تقلید نجف به نام آیت‌الله میرزا علی تبریزی غروی، درس لمعه شهید ثانی را به صورت خصوصی نزد ایشان در مدرسه علمیه خلیلی کبرای نجف تلمذ نمودم.

◾️ بنده همواره وظیفه شاگردی خویش را نسبت به ایشان ادا می‌نمودم؛ چه در ایام تلمذ و چه بعد از آن‌که به ایران آمدند و گهگاهی ایشان را زیارت می‌نمودم و ایشان را بسیار گرامی می‌داشتم. لذا به دوستان و شاگردان خویش توصیه می‌کنم که در مجالس بزرگداشت این استاد عالیقدر شرکت بفرمایند.

◾️ایشان عالم و استاد وارسته‌ای بودند که سالیان سال اندوخته‌های علمی و عملی خود را در طبق اخلاص نهاده و با بذل عنایت تمام و سعی و تلاش فراوان در مسیر تربیت طلاب و مبلغین علوم و معارف اسلامی به مجاهدت پرداختند.

◾️از خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات و برای بیت معظم‌ ایشان، دوستان و شاگردانشان صبر جزیل مسئلت دارم. خدایش او را در بهشت برین در جوار انبیاء و اولیاء و علما و صلحا جای دهد.

محمدصالح کمیلی خراسانی
قم المقدسه / ۲۹ آذرماه ۱۴۰۰

مرکز انوار توحید

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.